ERŐS MUNKATÁRSAK, ERŐS CSAPAT

ERŐS HYDEWA GMBH

Számunkra az ügyfélközelség nem csak egy kifejezés, hanem egy elv, melyben élünk. Van nekünk kérdése, különleges kérése vagy kritikája? – Akkor vegye fel a kapcsolatot!

Harald Gradwohl

Németországi értékesítési ügyvezető Managing Director Domestic Sales E-mail: harald@hydewa.com

Jörg Helbig

Ügyvezető, Director Technical & International Sales, Marketing E-Mail: joerg@hydewa.com

Tyler Pinney

Adminisztrációs ügyvezető Managing Director, Finance, Logistics, Production E-Mail: tgpinney@hydewa.com

Frauke Döhla

Titkárság e-mail címe fd.admin@hydewa.com

Markus Herde

Beszerzési, értékesítési osztályvezető e-mail címe: markus@hydewa.com

Nathalie Hoffmann

Értékesítési, logisztikai osztályvezető nathalie@hydewa.com

Daniel Kolb

Értékesítési, logisztikai ügyintéző, e-mail cím daniel@hydewa.com

Brigitte Rosner

marketing, a németországi értékesítési ügyvezetés asszisztense, e-mail cím brigitte@hydewa.com

Bernd Hoffmann

Marketing, termékmenedzsment, műszaki ügyintéző bernd@hydewa.com

Harald Gradwohl

Németországi értékesítési ügyvezető Managing Director Domestic Sales irányítószám 5xxxx bis 9xxxx E-mail: harald@hydewa.com

Thomas Mandler

Területi képviselet, irányítószám 0xxxx, 1xxxx, 3xxxx, 98xxx, 99xxx Tel.: 0172 36 41 69 1 e-mail: thomas@hydewa.com

Thies Ruhberg

Területi képviselet, irányítószám 1xxxx, 2xxxx, 4xxxx, 57xxx, 58xxx, 59xxx Tel: 0151 56 62 88 47 e-mail: thies@hydewa.com

Jörg Helbig

Ügyvezető, Director Technical & International Sales, Marketing E-Mail: joerg@hydewa.com

Magyar